Tunniplaan

E T K N R L P
11:00

Lustakad Jalakesed 2 (3.a) 40min

11:15

Lustakate Ballett 2 (3.-4.a) (40min)

11:50

Lustakad Jalakesed 3 (4.a) 40min

12:00

Lustakate Ballett 3 (5.-6.a) (55min)

Lustakad Jalakesed 1 (5.-7.a) (55min)

12:40

Lustakad Jalakesed 4 (5.-6.a) 40min

13:00

Akrobaatika N1 (algajad, 7.-14.a)

Lustakate ballett 1 (5.-7.a) (55min)

Latin Lustakad (5.-7.a) (40min)

13:45

LatinDance N (8.-12.a)

14:00

Akrobaatika N2 (edasijõudnud, 7.-14.a)

15:00

Akrobaatika N0 (algajad, 7.-14.a)

15:15

Street N1 (7.-11.a)

Street N1 (7.-11.a)

15:30

Break N (algajad, al 7.a)

CFS N4 (10.-15.a)

Break N (algajad, al 7.a)

16:00

CFS N4 (10.-15.a)

16:15

CFS N1 (10.-13.a)

Street N2 (12.-16.a)

LatinDance N (8.-12.a)

CFS N1 (10.-13.a)

Street N2 (12.-16.a)

16:30

ShowDance N1 (10.-15.a)

Break N (edasijõudnud, al 7.a)

CFS N2 (9.-13.a)

Break N (edasijõudnud, al 7.a)

ShowDance N1 (10.-15.a)

17:00

CFS N2 (9.-13.a)

17:15

CFS N0 (7.-9.a)

Contemporary Fusioni (15+)

Kaasaegne tants (13.-19.a)

CFS N0 (7.-9.a)

Contemporary Fusioni (15+)

Kaasaegne tants (13.-19.a)

17:30

ShowDance N2 (15+)

Break L (4.-6.a) (40min)

CFS N3 (14.-18.a)

Break L (4.-6.a) (40min)

ShowDance N2 (15+)

17:45

CFS OldSchool 2 (CFS OS2)

18:00

CFS N3 (14.-18.a)

18:15

CFS 1

CFS OldSchool 2 (CFS OS2)

CFS OldSchool 1 (CFS OS1)

CFS 1

CFS OldSchool 1 (CFS OS1)

18:30

Contemporary Jazz A (algajad)

Urban Show 1 (14.-16.a)

Contemporary Jazz A (algajad)

Urban Show 1 (14.-16.a)

Ballett A/K (15+) (T tehnika+venitus 1,5h/ R tehnika 1h)

18:45

CFS OldSchool 3 (CFS OS3)

19:15

CFS OldSchool 3 (CFS OS3)

CFS 2

LatinHeelsDance

CFS 2

19:30

Contemporary Jazz K+E (kesktase + edasijõudnud)

Ragga

Ballett A/K (15+) (T tehnika+venitus 1,5h/ R tehnika 1h)

Urban Choreo

Contemporary Jazz K+E (kesktase + edasijõudnud)

Ragga

Urban Choreo

19:45

Urban Show 2 (16+)

Urban Show 2 (16+)

Voguing

20:15

Voguing

ChairDance (16+)

Kaasaegne Jazz (16+)

LatinHeelsDance

20:30

FloorWork K/E

House (30+)

HipHop K/E

House (30+)