Mirjam Lepik (hooaeg 23/24 – lapsehoolduspuhkusel)

Tants on minu jaoks elu lahutamatu osa. Tantsin läbi elu ja panen kogu elu tantsu sisse. Tantsimine aitab üle saada raskematest hetkedest ning muudab kõik hea veelgi paremaks. Olen olnud väiksest peale energiline ja sportlik, kuid tõelise tantsupisiku süstis minusse treener Regina Teino, kelle trennides olen juba 15 aastat Club Freestyle stiili tantsinud. Seetõttu mõistan, kui oluline roll on treeneril lapse huvide välja kujunemisel.

Põhistiili kõrvalt olen aastate jooksul käinud ka mitmete teiste tantsustiilide trennides ennast täiendamas. 2012. aastal osalesin Eesti-Rootsi vahelises hip-hop tantsuprojektis, mille tulemusena valmis Gotlandil ja Tallinnas etendunud tantsulavastus “Dancing on the Ringmur”. Lisaks olen tantsinud Brilliance Entertainment showtantsugrupis ning andnud tantsutrenne erinevates lasteaedades. Tantsimise kõrvalt olen kogu oma elu tegelenud näitlemisega, mis on andnud mulle hea eneseväljendusoskuse ning palju lava- ja esinemiskogemust.

Tantsimine võimaldab emotsioone positiivselt välja elada, annab energiat ja teeb mind alati kirjeldamatult rõõmsaks. Soovin samasugust elamust pakkuda ka enda õpilastele!

Mirjami tunnid TantsuGeenis: ShowDance (N), CFS Fusion