Kasulikku

RUUMIDE RENT

Nb! Alates 17.03.2023 oleme kolinud aadressile Lootsi 8b, meie endisele Rotermanni stuudiole päris lähedal.

Meie ruumides jäetakse välisjalanõud ja -riided esikusse ning isiklikud asjad saali kaasa.

Kui soovid trennides ruume rentida regulaarselt pikema perioodi peale, siis kirjuta info@tantsugeen.ee

Kui soovid teha meie juures workshoppe ehk kasutada üksikuteks kordadeks ning asjaga on kiire kiire, siis võid kirjutada meile ka sotsiaalmeediasse.

MERCH

TantsuGeen on teinud kõik oma merchi sellise, et sul oleks trennis käimine veelgi mugavam ja praktiline ning lisaks näevad need ägedad välja!

Riidest kandekott mõõtudega38x42cm, sangade pikkus 65cm. Materjaliks must orgaaniline puuvill ehk ökosmöko

Desovahend – ülimugav sprei! Kasutusvalmis käte desinfektant on värv- ja lõhnainevaba ning kätele kandes kuivab kiiresti. Lisaks sisaldab käenahka pehmendavaid komponente. Ja päriselt ka – see on parim deso turul!

Ülimugav mikrofiiber rätik, kokkuvoldituna läheb väikseks ning kuivatab hästi. Saadaval kahes suuruses: suur 70x140cm / väike 50x30cm

BPA vaba joogipudel – BPA-vaba joogipudel on trenni kaasa haaramiseks väga mugev, sest pudelil on ka väike sang ning ühtlasi on võimalus ka filtrisse panna erinevaid värskeid puuvilju/marju :)

Spordikott: kaks erinevat kandmisviisi, suur sang üle õla ja väiksemad käes hoidmiseks. Ees pikk sahtel, eraldi jalanõude sahtel küljel, võrk ees, sees eraldi lukuga sahtel. Mustast vetthülgavast (dussialla siiski ära mine sellega) materjalist superkott!

Unisex musta värvi pusa – orgaaniline puuvill, ees tasku, kapuutsiga. Taga ja kapuutsil TantsuGeeni logo.

Kirjuta meile või küsi stuudiost kohapealt!