Fitness

PROOVITRENN

Proovitrenn on ÜKS TASUTA vabalt valitud FITNESS alla kuuluv treening. Tasuta treeningule saab tulla see, kes pole enne TantsuGeeni treeningul osalenud! Ka proovitrenn tuleb eelnevalt broneerida!

NB! Tasuta proovitrenni võimalust suveperioodil ei ole!

TASUTA

ÜKSIKTRENN

1x tasu

15.-

5x kaart

1x hind on 5x kaardi puhul 10.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel, kellaaegadel ja fitnessi tunniplaani trennides.
NB! TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

50.-

8x kaart

1x hind on 5x kaardi puhul 9.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel, kellaaegadel ja fitnessi tunniplaani trennides.

NB! TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

72.-

10x kaart

1x hind on 5x kaardi puhul 8.-. Kehtib 2 kalendrikuud, kõikidel nädalapäevadel, kellaaegadel ja fitnessi tunniplaani trennides.

NB! TantsuGeenis ei ole totraid aastalepinguid, seega tasud ainult nende kordade eest, kus ka päriselt trenni jõuad :)

80.-

MAKSETINGIMUSED (küsimuste korral kirjuta trennitasu@tantsugeen.ee)

Tantsu- ja fitnessiklubis TantsuGeen ei ole tüütuid aastalepinguid! Olles ise sõbralikud ja vastutulelikud, eeldame me kõigilt TantsuGeeni osalejatelt maksetingimustest ning kodukorrast kinnipidamist!

SOODUSTUS: TopeltGeen -15%! Käies nii tantsu– kui fitnessitundides, kehtib Sulle  TopeltGeeni soodustus -15%. NB! Ei rakendata koos teiste soodustustega ning siis kui tasud üksiktrenni alusel! Tasumisel tuleb ära märkida sõna TopeltGeen!

Tasumisel tuleb ära märkida sõna TopeltGeen.

 • NB! Fitnessitrennide korrakaardid kehtivad KÕIKIDES fitnessi alla kuuluvates trennides. Näiteks: isegi käies reeglina ühes konkreetses treeningus ja selle ärajäämisel treeneri haiguse vms tõttu, tuleb käimata jäänud korrad ära kasutada kaardi kehtivuse aja jooksul teistes treeningutes!
 • Trenni broneerimine/broneerimise tühistamine on võimalik kuni vastava tunni alguseni.
 • Meil on veidi pisem, aga see-eest hubane trennikodu, seega meil administraatorit ei ole. Kui jääd millegagi kohapeal hätta, siis küsi julgelt – treener või õpilane aitab :)
 • Kõikidesse rühmfitness ning keha ja meel trennidesse tuleb eelnevalt broneerida koht. Selleks mine: TUNNIPLAAN – FITNESS.
 • Proovitrenn on ÜKS TASUTA vabalt valitud FITNESS alla kuuluv treening. Tasuta treeningule saab tulla see, kes pole enne TantsuGeeni treeningul osalenud! Ka proovitrenn tuleb eelnevalt broneerida.
 • Trenni tulles peab KINDLASTI olema eelnevalt trennitasu makstud või siis tegema seda kohapeal, soetades kas korrakaardi, makstes paketi eest või makstes üksiktrenni alusel ENNE TRENNI. Kohapeal saab trenni eest tasuda AINULT sularahas ja seda saab teha kas kontorisse või treeneri kätte. 
 • Trenniga liitumine ilma eelneva broneerimiseta on võimalik vaid juhul, kui valitud trennis on kohapeal veel vabu kohti.
 • Kui oled broneerinud koha, aga trenni ei tule ning jätad broneeringu tühistamata, siis arvestatakse see KÄIDUD KORRANA (eranditult kõikide selliste kordade korral)!
 • Trennide eest tasumine toimub 5x, 8x või 10x kaardi alusel kohapeal treenerile sularahas, läbi meie E-POE  või pangaülekandega.  Pangarekvisiidid on maksetingimuste lõpus. Tasudes läbi E-POE seob süsteem automaatselt kaardi Sinu kontoga ning saad seda kasutama hakata.
 • Üksiku trenni eest tasumine toimub ENNE TRENNI SULARAHAS VÕI LÄBI MEIE E-POE. 
 • 5x, 8x ja 10x kaartide kehtivusaeg on 2 kalendrikuud.
 • Kuna meil puuduvad korrakaardid füüsilisel kujul, siis käidud kordi saad kontrollida läbi meie kodulehe minnes TUNNIPLAAN – FITNESS – MINU BRONEERINGUD.
 • Kaartide kehtivusaega pikendada ei ole võimalik! Kõikide korrakaartide kehtivusaeg on 2 kalendrikuud alates päevast, millal olete kaardi ostnud. Näide korrakaartide puhul: kui kaart on ostetud 25.11.2015, siis kehtib see kaart kuni 25.01.2015 (sõltumata kuupäevade arvust vms).
 • Osaledes treeningutes tuleb kinni pidada TantsuGeeni kodukorrast ja maksetingimustest!
 • Trennitasusid ei tagastata, tasaarveldata ega pikendata kaartide kehtivusaegu!
 • Küsimuste või arve soovi korral saada e-mail trennitasu@tantsugeen.ee.

I TASUMISE kõige lihtsam ja kiirem viis on fitnessitrennide puhul läbi E-POE- https://www.hopitude.com/et/products/list/143/ , sest sellisel juhul seob süsteem kaardi/paketi otseselt Sinu kontoga. NB! Proovikuu soodustuse kasutamiseks tuleb eelnevalt teha konto, registreerida end soovitud tundi ning teha soovitud paketi/korrakaardi eest makse allolevate juhiste kaudu, millest tuleb maha arvutada 50% soodustust.

II Tantsu- ja fitnessiklubi TantsuGeen pangarekvisiidid: 

SAAJA: JustDanceCenter OÜ
PANK (vali sobivaim):
·      SEB: EE521010220117488013
·      SWEDBANK: EE212200221053068276
SELGITUS:
·     Kuupäev, mil soovid, et Sinu kaart hakkaks kehtima.
·     Kas tasud 5x, 8x, 10x kaardi eest.

·     Kliendi nimi, kui see ei lange kokku maksja nimega.

 

Näide: 01.11.2015, 10x kaart, Kati Karu