TantsuGeeni privaatsuspoliitika

JustDanceCenter OÜ austab oma klientide privaatsust, mistõttu peame kinni järgmistest isikuandmete töötlemise ja säilitamise põhimõtetest.

Isikuandmete kogumine

Kogume vaid selliseid andmeid, mis on vajalikud Teile teenuse osutamiseks või pakkumiste saatmiseks. Andmete kogumine võib toimuda meie veebilehel, e-maili teel, sotsiaalmeedias või telefoni teel.

JustDanceCenter OÜ võib küsida Teilt järgnevaid andmeid:

  • Teie isikuandmed: nimi, e-mail, telefoninumber, postiaadress.
  • Teie veebilehe kasutamisega seotud andmed (küpsised, IP aadressid, külastatud lehed)

Isikuandmete töötlemine ja säilitamine

Kasutame Teie isikuandmeid Teie tellimuste täitmiseks ja Teile teenuste osutamiseks. Teie isikuandmeid ei väljastata kolmandatel osapooltele (v.a. seaduses õigusaktidega lubatud juhtudel riigiasutustele). Teil on õigus igal hetkel taotleda oma ebaõigete isikuandmete parandamist või kustutamist, kirjutades sellest: info@tantsugeen.ee .
Kinnitame, et töötleme ja säilitame teie andmeid seaduses ettenähtud viisidel.

Küpsiste tingimused

Käesolevate küpsiste tingimuste eesmärk on teavitada teid sellest, kuidas me küpsiseid kasutame. 

Mis on küpsised?

Küpsis on veebisaidi külastamise ajal saidi poolt teie arvutis või mobiilseadmes salvestatud väike tekstifail. See võimaldab veebisaidil teie tegevused ja eelistused teatud ajaks meelde jätta (näiteks sisse logimine, keel, ja teised kuvaeelistused), mistõttu te ei pea neid igakordsel saidi külastamisel või sirvimisel uuesti teostama. Küpsist võib kasutada ka turvalisuse, kasutajakogemuse parandamiseks, relevantsete reklaamide pakkumiseks ja veebisaidi kasutamis teabe kogumiseks.

Milliseid küpsiseid kasutame oma veebilehel?

Sessiooni küpsised

Andmete ja info saatmine Tantsugeeni veebiserverist on mõningatel juhtudel kordineeritud läbi sessioonsete küpsiste, selle näiteks on õige keele kuvamine.

Analüütilised küpsised

Meie lehel kasutatakse isiksustamata külastuste jälgimiseks Google Analytics küpsiseid, mis aitavad meil tuvastada nende unikaalsust. Mainitud küpsiste ja arvutuste põhjal edastatakse meile ka muid andmeid, milleks on külastajate arv, kellaaeg, kuupäev, pikkus, külastatud lehed ja viibitud aeg. Need andmed annavad meile väärtuslikku tagasisidet, et saaksime parandada oma veebilehe kasutatavust ja kasutajakogemust.

Reklaamimine ja Kasutaja tuvastus eri platvormidel

Kasutame Facebooki poolt pakutavaid küpsiseid. Kasutuseesmärgiks on pakkuda külastajatele relevantseid reklaame ja saada infot külastajate kohta, kes leiavad tee veebilehele läbi Facebooki.

Rohkem informatsiooni kasutatud küpsiste kohta:

WPML

WordPressi sisuhalduse liides, mille abil tagame oma lehel mitmekeelsuse kasutamise võimaluse.

_icl_current_language – Hoiab keelevalikut meeles.

Google Analytics

Google Analytics’i poolt lisatud küpsis. Võimaldab edastada infot veebilehe kasutamise kohta.

  • _ga – kasutatakse kasutajate eristamiseks. Aegumistähtaeg 2 aastat.
  • _gid – kasutatakse kasutajate eristamiseks. Aegumistähtaeg 1 päev.
  • _gat – kasutatakse to throttle request rate. Aegumistähtaeg 1 minut.
  • _gac, _utma, __utmb, __utmc, _utmv, _utmz – tavapärased jõudlusküpsised. Võimaldab meil koguda anonüümset teavet selle kohta, kuidas teie ja teised kasutajad meie veebisaiti kasutavad ning aitab meil veebisaiti parendada. Aegumistähtaeg 2 aastat.

Rohkem teavet Google Analytics kohta: https://www.google.com/policies/technologies/types/
Google Analytics küpsistest loobumine: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Facebook Pixel

Facebooki poolne küpsis. Võimaldab mõõta, optimeerida ja koostada reklaamikampaaniaid, mida näidatakse Facebookis. Selle küpsise statistikaga tagatakse, et meie reklaame näevad inimesed, kes on huvitunud sarnastest valdkondades ja pakkumistest.

  • c_user, datr, fr – need küpsised lubavad teil jagada veebisaidil olevat sisu teie Facebooki kontaktidega. Neid küpsiseid kasutatakse teile ja teie huvidele kohandatud reklaamide edastamiseks. Neid kasutatakse ka reklaami näitamise kordade piiramiseks ja abivahendina reklaamikampaania efektiivsuse mõõtmisel. Need jätavad meelde, et olete veebisaiti külastanud ja seda teavet jagatakse teiste organisatsioonidega, nagu näiteks reklaami tegijad. Aegumistähtaeg 3 aastat.

Rohkem teavet Facebook Pixel kohta: https://en-gb.facebook.com/business/help/651294705016616
Loobumislink: https://www.facebook.com/ads/preferences/?entry_product=ad_settings_screen
Alternatiivne loobumislink: http://www.youronlinechoices.com/ee/your-ad-choices

Kuidas küpsiseid ise hallata

Küpsiseid on võimalik oma soovidele vastavalt hallata ja kustutada – üksikasjad vt. aboutcookies.org. Te saate kustutada kõik juba teie arvutis olevad küpsised ning seadistada veebilehitsejaid selliselt, et edaspidi nende salvestamist ennetada. Seda tehes võib juhtuda, et mõned teenused ja funktsioonid ei pruugi töötada.

Lisainfo

Kui teil on küsimusi selle kohta, kuidas me küpsiseid kasutame, siis võtke meiega ühendust:

JustDanceCenter OÜ
10111 Tallinn Rotermanni tn 2 Eesti Vabariik
e-post: info@tantsugeen.ee