Kadri Raig

Väikesest peale tippsportlane pole ma olnud, küll aga olen kooli ajal tegelenud nii aeroobika kui ka showtantsuga. Kuna mu põlved on nõrgad ning ei talu enam mingit hüppamist, siis päris mitu aastat ei saanud ma üldse trennis käia, sest endale harjumuspäraste tantsuliste tundidega mu põlved enam tegelda ei võimaldanud.   Umbes viis aastat tagasi sattusin esimest korda Ashtanga jooga tundi ning sellest on tänaseks saanud minu kõige parem “sõltuvus”.

Olen Indias Yoga Alliance 200 tunni koolituse läbinud joogaõpetaja ning samuti olen Eestis läbinud YogaFunc koolituse. Hetkel läbin enda täiendamiseks Authentic Movements 300 tunni koolitust.
Trennist vabal ajal teen igapäevaselt turundust ning lisaks teen suurtes kogustes süüa ning kirjutan sellest aadressil kahvliga.ee.

Minu joogatundides ei pea kartma, et me ainult hingame/lebame. Jah, me hingame küll, aga kui kõike korralikult kaasa teha, siis on tegemist väga füüsiliste trennidega, kust ka suurimad jõusaalihundid higisena lahkuvad. :)

Tahan öelda kõigile, kes arvavad, et neile sporti teha ei meeldi – katsetage, katsetage ja veelkord katsetage. Kindlasti on sinu jaoks sobiv spordiala olemas ning kui see kord leitud on, siis ei kujuta sa oma elu enam selleta ettegi!”

Kadri tunnid TantsuGeenis: AshtangaYoga, YogaFunc, VinyasaFlow