Monika Tuvi

Monika Tuvi tantsukarjäär sai tuult tiibadesse 1998.aastast, Eesti klubimuusika lipulaeva Caater koosseisus. Tema talent jäi silma mitmetele staaridele ning edaspidi on Monika koostööd teinud Eesti artistidest näiteks No-Big-Silence’i, Rolf Roosalu, Janne Saare, Hannah’iga ning välismaiste artistide hulgas võib välja tuua Jocelyn Brown’i, Michael Boltoni, Technotronic’i, Dr.Alban’i, Rocco, Croove Coverage’i ja mitmed teised.

2011.aastal asutas Monika, partneriga kahasse, tantsukooli TantsuGeen ning täiendab ennast pidevalt koolitustega üle maailma. Unustamatud kogemused jäävad meelde USA-st, kus ta külastab maailmakuulsaid tantsustuudioid. 
Tuvi on täiendanud end legendide nagu Tricia Miranda (IDA Hollywood), Dacia James’i (IDA Hollywood), Candace Brown’i (Debbie Reynolds studio), Jayson Wright’i (Debbie Reynolds) ning Dave Scott’i (Millenium Dance Complex) jpt. käe all, kes on teinud koostööd artistidega Beyonce, Janet Jackson ning Britney Spears.

Inspiratsiooni ja energiat ammutab treener Tuvi enda sõnul heast muusikast, tantsust ja ilusatest inimestest ning kiirgab lahkesti seda pakatavat rõõmsameelsust ka endast teistele! Ta on öelnud, et tantsida saavad kõik ja tantsima peavad kõik, sest see muudab maailma paremaks… :)

Monika tunnid TantsuGeenis: CFS, CFS OldSchool