Regina Teino

Regina on tegelenud erinevate tantsustiilidega (võistlustants, moderntants, showtants, klassika, hiphop jne) erinevates tantsukoolides juba lapsest peale. Nagu ühele usinale eestlasele kohane, alustas ta kodukohas juba väga varakult rahvatantsuga, seejärel tuli loomuliku jätkuna võistlustants ning edasi showtants  ETV Tantsustuudios. Hiljem jätkus tantsuteekond Eesti Tantsuagentuuris õppides ja DanceAct Tantsustuudios treeneri ametit pidades kuni 2011 aastal, asutas Regina, partneriga kahasse, TantsuGeen Tantsustuudio.

Selles, et tants ja esinemine peab ühel või teisel moel Regina ellu alatiseks jääma, veendus ta juba päris noorelt, kui sai olla üks õnnelik Eesti kahekümnest noorest, kellel õnnestus 1997 aastal Tallinna Lauluväljakul Michael Jacksoniga tema kontserdil esineda. Alates sellest hetkest on ta võtnud enda missiooniks edandada Eestis tantsukultuuri ja kasvatada kõigist tantsuhuvilistest, väikestest,lustakatest jalakestest, vägevad RockiKunnid :)
Regina on tantsinud pea kõigis Eesti ja lisaks ka Soome ja Läti klubides, laevade showprogrammides, erinevate Eesti artistide taustatantsijana (Hannah, N-Euro, Genialistid, No Big Silence, Tanel Padar & The Sun, Astra) ning Eesti ja välismaiste artistide kontsertidel (Rolf Junior, Caater, Dr Alban, Haddaway, Double You).
Tantsutreenerina tegi algust koolinoortega aastal 2001 ja mõni aasta hiljem alustas ka Club Freestyle’i ning siis VideoClip Dance‘i trennide andmisega DanceActis.
Regina on osalenud selliste hiilgavate treenerite tantsumeistriklassides nagu Phi Nguyeni, Patrick Chen, Sisco Comez, Nika Kljun, Jayson Wright jt.
Regina on tänulik, et tants on viinud teda kokku suurepäraste inimeste ja huvitavate projektidega – see on miski, mis on tema hingele!
Regina tunnid TantsuGeenis: CFS